Oferty pracy

Masz pytanie ? Zadzwoń!

tel. +48 (56) 651-00-87

mail: kancelaria@taxtor.pl

Mamy ofertę  dla małych średnich i dużych firm, mamy ofertę również dla Twojej firmy.

KORZYŚCI  ZE  STAŁEJ  WSPÓŁPRACY:

  • Wzmocnienie bezpieczeństwa Klienta w rozliczeniach podatkowych
  • Korzystanie jednocześnie z wiedzy wielu specjalistów za jedną opłatą
  • Ograniczenie nieterminowości wkonywanych prac
  • Wsparcie Klientów w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUS
  • Oszczędność kosztów funkcjonowania firmy
  • Optymalizacja procesów zatrudnienia

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

    1. ASYSTENTKA KSIĘGOWEJ - STUDENTKA nr ref . AK /05/2024

    2. PRAKTYKANT /STAŻYSTA/ numer ref. ST/05/2024

    Zadania:

    - prowadzenie PKPiR kilku podmiotów gospodarczych

    - sporządzanie deklaracji i JPK

    - obsługa sekretariatu i inne czynności administracyjne

    - bezpośredni kontakt z Klientami Kancelarii

    Wymagania:

    - praktyczne doświadczenia w pracy w księgowości min. 6 miesięcy ( warunek niezbędny ) przy braku tego warunku w pierwszej kolejności zapraszamy na 3-miesieczne płatne staże i praktyki !!!

    -dyspozycyjność co najmniej 20 godzin tygodniowo ( możliwość pracy w wybrane soboty )

    - dobrej znajomości przepisów księgowych oraz podatkowych,

    - dobra znajomość obsługi komputera – najlepiej programy Insert GT ( Rachmistrz i Gratyfikant ) oraz MS Office )

    - komunikatywność i dokładność

    - dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

    - odpowiedzialność i umiejętność analitycznego myślenia

    - mile widziana absolwentka technikum ekonomicznego

    Oferujemy :

    - stałą umowę zlecenie na dłuższy okres, również w roku akademickim

    - stawka godzinowa 27,70 zł za godzinę - wynagrodzenie uzależnione od ilości godzin

    -godziny pracy dostosowane do zajęć na uczelni

    - wsparcie merytoryczne Doradcy Podatkowego i Głównego Księgowego

    -możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych oraz pracy z profesjonalistami z dziedziny księgowości i podatków

    - możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w zakresie księgowo-podatkowym

    - pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

    Aplikację można również na adres mailowy : kancelaria"znak małpa"taxtor.pl

    Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

      ZAINWESTUJ W SIEBIE TERAZ !           UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH !

    2. PRAKTYKANT
     /STAŻYSTA
    / numer ref. ST/05/2024

    Zadania:

    - wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych

    - prowadzenie ksiąg podatkowych i rejestrów VAT

    - obsługa sekretariatu i wykonywanie innych prac biurowych

    - bezpośredni kontakt z klientami Kancelarii

     Wymagania:
    - studentka studiów dziennych  lub zaocznych ( mile widziane wykształcenie średnie ekonomiczne )

    - dyspozycyjność  w wymiarze od 20 godzin tygodniowo ( możliwość pracy w wybrane soboty )

    - zainteresowania w zakresie  podatków ,  rachunkowości, prawa pracy

    - mile widziane podstawy obsługi programów księgowych  ( najlepiej INSERT GT )
    - zaangażowanie i umiejętność analitycznego myślenia

    - odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej

     Oferujemy:

    ·   Codzienną naukę w kulturze otwartości i dzielenia się wiedzą

    .  Odpłatne staże finansowane ze środków pracodawcy ( wynagrodzenie netto od 2000 zł miesięcznie )

    ·   Umowę o płatne staże na okres do 1 do 3 miesięcy ( praca od zaraz lub w okresie wakacji)

    ·   Elastyczny czas odbywania praktyk dostosowany do zajęć na uczelni (do wyboru w godzinach od 7.00 do 19.00 )

    ·   Naukę lub doskonalenie obsługi programów księgowych ( pracujemy na programach firmy INSERT )

    ·   Udział w szkoleniach zawodowych

    ·  Po odbyciu stażu możliwość zatrudnienia w elastycznej formie na dłuższy okres czasu z wynagrodzeniem od  3000,00 zł miesięcznie !!!

                        ZUAIWESTUJ W SIEBIE TERAZ !            UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH  !

     Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) pocztą elektroniczną na adres:   kancelaria@taxtor.pl

           Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (dokumenty nie posiadające klauzuli nie będą rozpatrywane, zostaną usunięte) :

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam oraz do przyszłych rekrutacji ".

    Jednocześnie informujemy, iż Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Doradztwa Podatkowego TAXTOR - Piotr Kowalczyk   z siedzibą w Toruniu , (adres: 87-100 Toruń, ul.Szosa Chełmińska 158/2). Twoje dane osobowe przetwarzamy, w procesie rekrutacji, na podstawie powyżej wyrażonej zgody. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Twoje dane będą przetwarzane przez okres nie dłużej niż 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji. Przysługuje Ci również prawo dostępu do twoich danych, do ich sprostowania, prawo do ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do realizacji celów w jakim są przetwarzane”.
    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.